KIA

Фільтр
Марка автомобіля
Тип транспорту
Тип кузова
Коробка передач
Ціна
Сортування
Скинути всі налаштування
Сортування:

Майже два десятиліття продукція KIA Motors є популярною по всій Україні, зокрема в Запоріжжі. Практика продемонструвала, що автомобілі цього бренду є надійними та служать власникам протягом багатьох років. Корпорація перебуває в десятці найкращих світових виробників, але ціни на її машини нижча, ніж на аналоги з Японії, США, Європи. Це є вагомою причиною, щоб купити «КІА», в Запоріжжі зробити це можна в дилерському автосалоні Корпорації «УкрАВТО».

Корпорація є представником провідних світових виробників, що дає покупцям переваги: великий вибір машин і їх якісне обслуговування. Якщо ви вирішили купити «КІА» в офіційного дилера в Запоріжжі – «УкрАВТО» надасть вам усебічну підтримку. Звертайтеся до нашого представництва. Його функцію в місті виконує Корпорація «Запоріжжя-Авто».

Завжди забезпечуємо великий вибір

Перш ніж купити новий «КІА» в Запоріжжі, вивчіть останні моделі та їх можливості. У нашому каталозі запропоновано великий вибір машин 2020 року випуску, а саме:

 • Picanto;
 • RioBy;
 • Sorento;
 • новий CEED;
 • Stinger;
 • Sportage FL та інші.

Ціна автомобіля залежить не тільки від моделі. На неї впливають такі показники, як комплектація, технічні характеристики, тип силового агрегату, конфігурація КПП, здатності позашляховика та інше. У каталозі «Запоріжжя-Авто» є інформація про кожну KIA, що є в наявності, і фото машин.

Зовнішній блиск і функціональність

Обсяги продажів автомобілів «КІА» в Запоріжжі завжди на високому рівні. Якщо раніше продукція бренду розглядалася як добротний бюджетний варіант, то тепер за технологічними удосконаленнями й певними характеристиками вона не поступається торговим маркам першого ешелону.

Автомобілі KIA відзначаються прекрасним дизайном. У кожній моделі він виражений по-своєму, але виробник врахував, що машина повинна бути не тільки естетичною на вигляд, але і практичною. Так, стандартне вітрове скло містить:

 • антивідблискові елементи;
 • тонування;
 • шумоізоляцію.

На ручках і радіаторних решітках присутнє хромування.

Важливим показником при виборі є інтер'єр. У KIA він залежить від конфігурації тієї чи іншої моделі, але в будь-якій машині передбачено все для зручності тих, хто там знаходиться. Наприклад, сидіння оснащуються підголівниками та кишеньками для зберігання речей. В автомобілях KIA ставляться ефективні козирки від сонця, шторки на задніх дверях, захисні накладки на поріг. Використовуються сучасні конфігурації приладових панелей. У деяких версіях KIA є панорамний дах, регульований в один дотик.

Оцініть високі технології

Виробник подбав про безпеку тих, хто знаходиться в автомобілі. Ви в цьому переконаєтеся, якщо вирішите купити машину «КІА» в Запоріжжі. У ній передбачені триточкові ремені безпеки. Якщо хтось із пасажирів або водій їх не одягне, спрацює функція нагадування. У конструкції майже всіх KIA присутній комплекс подушок і шторок безпеки, що захищають людей при ударі. Надійним помічником у керуванні стане для вас система руху на крутий підйом і спуск.

В автомобілях бренду встановлюються антиблокувальники гальм. На багатьох KIA використовується система ESB. Її призначення – розподіл гальмівних зусиль. Система ESC потрібна для стабілізації курсу автомобіля. Вона встановлюється на більшість нових моделей KIA з тих, що є доступними в Запоріжжі, є відмінним помічником у керуванні. Її корисно використовувати людям, які не мають великого досвіду водіння.

Деякі моделі KIA мають у конструкції ще більш досконалу електронну систему, яка утримує автомобіль в обраній смузі руху. Вона в комплексі з опцією моніторингу мертвих зон дозволить уникнути ДТП. Корисною є система FCA, спрямована на захист від фронтальних зіткнень.

Майже у всіх автомобілях присутній імобілайзер двигуна, який ускладнює завдання потенційним викрадачам. Для низки моделей розроблено корисне програмне забезпечення, яке взаємодіє зі смартфонами. Воно використовується тоді, коли потрібно відкрити автомобіль, якщо ключ від нього втрачений.

Приємна поїздка для водія та пасажирів

Набір високотехнологічних опцій, що забезпечують комфорт, залежить від моделі. Серед корисних функцій, які використовуються на KIA:

 • підігрів керма й електропідсилювач – чергові компоненти, які роблять керування простішим;
 • підіймачі вікон, що перешкоджають затисканню;
 • бортовий комп'ютер, який дозволяє краще контролювати роботу автомобіля;
 • система клімат-контролю – її конфігурація залежить від характеристик машини.

Додатковим «щитом» від аварійних ситуацій є парктронік. Він присутній на більшості нових KIA 2020 року. В автомобілі даного бренду є всі умови для використання високотехнологічних аудіосистем. Варто відзначити, що функції сучасних автомагнітол не зводяться лише до прослуховування музики з об'ємним звуком; з ними можливі ведення навігації, огляд дороги за допомогою камер, обмін файлів. У багатьох автомобілях KIA керування магнітолою знаходиться на кермі.

Співпрацюємо на вигідних умовах

Якщо ви вирішили купити дилерський «КІА» в Запоріжжі, допоможемо підібрати машину потрібної конфігурації за характеристиками, які цікавлять вас. Забезпечимо якісне технічне обслуговування за програмою DRIVE2U. До комплексу робіт входять комп'ютерна діагностика KIA, розвал-сходження, шиномонтаж. У фірмових сервісних центрах здійснюється ремонт будь-якої складності з наданням запасних частин і гарантії.

Для тих, хто бажає купити машину «КІА» в Запоріжжі, працює кредитна програма. Вона підбирається в індивідуальному порядку для кожного клієнта, щоб забезпечити найм'якші умови фінансування без зайвих переплат. У Запоріжжі практикуються лізингові послуги. При купівлі KIA вам пропонується на місці оформити поліс у «КАСКО». Корпорація надасть вам саме той комплекс страхових послуг, в отриманні яких ви зацікавлені.

Детальніше