Про автоцентр

Автосервісний центр «Запоріжжя-АВТО» є одним з найбільших та найдосвідченіших операторів на ринку нових автомобілів та надання сервісних послуг з ремонту та обслуговування автомобілів. Приналежність до складу Української Автомобільної Корпорації гарантує, що наші клієнти отримують незмінно високу якість послуг, а підхід до підбору автомобіля дозволяє обрати дійсно ідеальний варіант.

«ЗАПОРІЖЖЯ-АВТО» ПРОПОНУЄ:
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР KIA:

Автосервісний центр «Запоріжжя-АВТО» в статусі офіційного дилера корейського бренду KIA, завжди готовий допомогти з вибором автомобіля з широкого модельного ряду автовиробника. Який би варіант Ви не обрали: субкомпактний міський KIA Picanto, динамічні KIA RIO або KIA ceed, або ж щось з класу кросоверів – бестелер KIA Sportage чи KIA Stonic, або ж яскравий KIA Xceed, будьте певні – вибір зроблено вірно. Завітайте до нас і наші фахівці-консультанти зроблять все, щоб Ваша мрія здійснилась.

КРОСОВЕРИ ВІД CHERY та JETOUR:

Бажання стати власником нового автомобіля все сильніше, але дуже часто якість дорожнього покриття за межами міст залишає бажати кращого? Автосервісний центр «Запоріжжя-АВТО» пропонує широкий вибір кросоверів, які завдяки кліренсу та адаптованій до непростих умов експлуатації ходовій, дадуть Вам змогу почуватись впевнено. А якщо подивитись на кількість кросоверів від Chery на наших дорогах, навряд чи варто вагатись з вибором: від компактного Chery Tiggo-2 до флагманського Chery Tiggo-8 – завітайте та оберіть «свій» розмір. А можливо Вам до вподоби яскравий новачок X70 - кросовер від JETOUR, який вже встиг завоювати серця українців? Одним словом: краще раз побачити! Чекаємо саме на Вас!

АВТОСЕРВІС:

Купуючи автомобіль, майбутній власник завжди думає про те, кому він довірить обслуговування або ж де можна буде за потреби здійснити ремонт. Автосервісний центр «Запоріжжя-АВТО» надає повний спектр послуг з ремонту та обслуговування автомобілів і має статус офіційного, а отже несе гарантійні зобов’язання. Але, навіть якщо автомобілі Вашого бренду не представлено в нашому автосервісному центрі, ми маємо всі ресурси для надання послуг автосервісу: від шиномотажу і діагностики до складного відновлювального ремонту кузову. Що ще? Звісно ж гарантія на всі надані послуги та виконані роботи і повний документальний супровід!

ПРИНЦИП «ЄДИНОГО ВІКНА»:

Ми подбали, щоб Ваш шлях, від появи думки про новий автомобіль до виїзду з автосервісного центру, був максимально простим, коротким і, що найголовніше, приємним. Всі процеси, від вибору автомобіля та проведення тест-драйву, закінчуючи підбором справді вигідної програми кредитування та страхування, чи то пак реєстрації в СЦ МВС – в одному місці та під одним дахом. Скористайтесь всіма перевагами, які Вам пропонує автосервісний центр «Запоріжжя-АВТО»!