Автомобіль Chery Tiggo 4

Ціну уточнюйте у дилера
TIGGO 4 - п'ятий кросовер в SUV-сімействі Chery Tiggo в Україні - побудований на платформі Chery T1Х, а його дизайн заснований на концепті β і повністю відповідає сучасній концепції бренду Chery «Life in Motion» («Життя в русі»).
Екстер'єр
Сучасний дизайн
Автомобіль в рамках рестайлінгу перетерпів досить значних змін - особливо його передня частина. Новий, більш виразний дизайн, став ближче до «старшого брата» Tiggo 8. При цьому дизайн задньої частини майже не змінився, візуально автомобіль став більш широким за рахунок хромованої лінії між задніми ліхтарями, що доповнює зміни передньої частини. 
Стильний та виразний
Універсальний, а головне доступний кросовер, що стане незамінним у вашому житті. Більше того, стильний та виразний дизайн робить Tiggo4 ще помітнішим серед безкінечного потоку автомобілів.
Ефективна оптика
Chery Tiggo4 оснащений ефективною оптикою – світлодіодними ходовими вогнями LED та розумними технологіями – електрорегулюванням кута нахилу фар головного світла й системою автоматичного контролю світла.
Інтер'єр
Комфортна атмосфера в салоні
Tiggo 4 виконаний в практичних темних тонах з сірими вставками і алюмінієвими елементами, які вносять візуальне різноманіття. Сидіння комбіновані, тканина / еко-шкіра, з можливістю регулювання в трьох напрямках для водія і двох для пасажира. Спинки сидінь другого ряду складаються в співвідношенні 40:60
Універсальний та доступний
Універсальний, а головне доступний кросовер, що стане незамінним у вашому житті. Широкий набір електронних помічників, високий рівень безпеки, зручний та просторий салон – те, з чим хочеться мати справу.
Просторий салон
Завдяки просторому другому ряду сидінь в автомобілі з комфортом може розміститись до 5 осіб, а в багажному відділенні залишиться чимало місця для речей.