Заправка кондиціонера Запоріжжя-АВТО

Перевірку кондиціонера варто робити регулярно та вчасно. Якщо після нещодавньої заправки Ви помітили раптове зниження рівня фреону, це може бути ознакою проблем з системою, таких як порушення герметичності резервуара або ознакою інших серйозних пошкоджень. У такому випадку потрібно звернутися до кваліфікованих фахівців, які проведуть перевірку кондиціонера та вирішать всі проблеми.

Автосервісний центр "Запоріжжя-АВТО", розташований на вулиці Чубанова, 3-б, у місті Запоріжжя, пропонує швидку та якісну допомогу у вирішенні будь-яких проблем з системою охолодження Вашого автомобіля.

 

 

Коли необхідна заправка фреону

Електронні системи клімат-контролю автомобілів не тільки регулюють температуру всередині салону, а й очищують повітря від забруднень. Згідно з думкою експертів, щорічне зниження рівня фреону на 15% є допустимою нормою, але якщо цей показник вище, то потрібно провести ретельний огляд системи кондиціонування.

Навіть якщо здається, що кондиціонер працює належним чином, в той час як насправді він несправний, це може бути дуже небезпечним, особливо при регулярному запуску системи. Автомобіль буде працювати на підвищеній потужності, що може призвести до пошкодження систем автомобіля, особливо якщо він використовується з великими навантаженнями. Тому рекомендується дотримуватися порад фахівців та регулярно проводити огляд автомобіля не менше одного разу на рік.

 

Ось деякі підказки, як можна самостійно визначити, що кондиціонер зламався: 

  • повільне охолодження салону автомобіля;
  • кондиціонер шумить (особливо протягом кількох хвилин після запуску);
  • неприємний запах всередині автомобіля.

 

 

Як налаштувати систему

Перше, що необхідно зробити, якщо Ви помітили незвичайну поведінку автомобіля, – якнайшвидше звернутися в сервісну майстерню.

Ремонт і чистка кондиціонера починається з відкачування старого фреону, що залишився. Потім перевіряється резервуар на наявність тріщин, оскільки звідти може витікати рідина. Якщо проблема зберігається, потрібна більш ретельна діагностика. В особливих випадках доведеться розібрати торпеду. Після виявлення та усунення причини заливається невелика кількість мастила для змащення рухомих частин компресора і лише потім в резервуар заправляється новий фреон.

Для успішного виконання будь-якого автомобільного ремонту потрібні навички та значний досвід. Автосервісний центр "Запоріжжя-АВТО" використовує різноманітні сканери та передове обладнання для швидкої та точної діагностики. Ми запрошуємо Вас відвідати наш центр та переконатися у нашій експертизі в усіх питаннях, що стосуються автомобільної галузі.