Заміна свічок Запоріжжя-АВТО

Свічка запалювання має основну задачу – створити електричний розряд, який спричинить запалення паливно-повітряної суміші в камері згоряння циліндра двигуна. Важливо, щоб свічка запалювання працювала належним чином, створюючи іскру з необхідною потужністю на кожному циклі роботи двигуна. Якість іскри безпосередньо впливає на роботу мотора, оскільки вчасне запалення палива в камері згоряння підвищує потужність двигуна. Якщо свічка працює неправильно, це може призвести до різних проблем, таких як збільшення витрат палива, неповне згоряння палива з підвищеним викидом газів, втрата потужності та прискорений знос систем авто. Тому важливо стежити за станом свічок запалювання і регулярно їх змінювати.

 

 

Ознаки та наслідки несправності свічок 

Якщо в разі діагностики поточного стану свічок та роботи пов’язаних систем  знайшлися помилки, це може вплинути на нормальне функціонування мотора. Далі можуть постраждати поруч розташовані елементи, що стане причиною складного та дорогого ремонту.

Зниження потужності може призвести до ситуації, коли іскра не здатна ефективно запалити свічку, а це вплине на роботу інших систем. Коли іскра нарешті з'явиться, може виникнути сильний спалах, який викличе детонаційну реакцію. Від цього авто отримає серйозні пошкодження, постраждають не лише свічки, але й сусідні елементи транспортного засобу. 

 

Виявити несправність свічок допоможуть такі ознаки:

  • зменшена потужність двигуна;
  • збільшена витрата палива;
  • перебої в роботі двигуна при різкому натисканні на газ;
  • зупинка двигуна на високих обертах;
  • довгий запуск двигуна;
  • нерівномірна робота двигуна навіть при спокійній їзді.

Якщо Ви помітили проблеми з запуском автомобіля, довгий розгін або збільшене споживання палива, або на дисплеї постійно виникають помилки, то слід якнайшвидше звернутися до нас та замовити послугу оперативної заміни свічок. 

 

 

Що очікувати від ремонту машини в АЦ “Запоріжжя-АВТО”

Високі експлуатаційні характеристики нових свічок миттєво покращать стан авто та позитивно відобразяться на його поведінці на дорозі. Наша основна мета – врахування всіх вимог заводу виробника, саме тому ми використовуємо лише сертифіковані запчастини, а роботу виконують спеціалісти професійного рівня. Наш автосервісний центр гарантує, що після візиту до нас Ваш транспортний засіб буде працювати без жодних проблем.

Ми працюємо за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чубанова, 3-б.