Заміна колодок та дисків Запоріжжя-АВТО

Вчасна заміна гальмівних колодок та дисків є дуже важливою процедурою для Вашої безпеки та безпеки Ваших пасажирів, а також для довговічності роботи автомобіля. Гальмівна система є однією з найважливіших систем у будь-якому транспортному засобі, тому важливо вести її регулярний контроль та проводити заміну деталей вчасно.

Обираючи автосервіс, зверніть особливу увагу на те, які матеріали та комплектуючі використовуються при ремонті. Саме оригінальні запчастини ми використовуємо в нашому автосервісному центрі “Запоріжжя-АВТО”, адже знаємо, наскільки це важливо для безпечного перебування на дорозі.

 

 

Коли Вашому авто потрібна планова перевірка 

Часте застосування нерівномірного гальмування може призвести до швидкого зносу деталей та збільшення частоти відвідувань автомайстерень. Різкі розгони також можуть негативно позначитися на стані Вашого автомобіля, тому варто керувати машиною плавно. При цьому важливо враховувати дорожні умови, спосіб зберігання авто, а також вплив опадів та перепадів температур.

Щоб підтримувати в хорошому стані Ваш автомобіль, рекомендується проводити огляд кожні 100 000-150 000 кілометрів пробігу. Ви можете самостійно визначити ступінь зносу диска за допомогою штангенциркуля. Якщо товщина диска зменшилась на 2-3 мм від початкового значення, настав час звернутися до автосервісу.

Необхідно замінювати колодки та диски в разі виявлення дефектів, таких як тріщини, нерівності, іржа на їхній поверхні. Якщо Ви чуєте нетиповий скрип, свист або брязкіт при натисканні на педаль гальма, то необхідно звернутися до нашого автосервісного центру "Запоріжжя-АВТО" та отримати професійну консультацію від нашого компетентного персоналу.

 

Чи можете Ви самостійно виявляти проблеми з гальмами на своєму автомобілі?

Так, якщо будете прислуховуватися до сигналів, які подає Вам автомобіль. Ось декілька порад, що потрібно робити в разі виникнення проблем та як підтримати власну безпеку на дорозі. 

  1. Негайно зупиніть автомобіль в безпечному місці, якщо Ви помітили будь-які проблеми з гальмівною системою. Не продовжуйте рухатися на автомобілі, який має проблеми з гальмами.
  2. Переконайтеся, що Ви вмієте правильно використовувати екстрене гальмування. Це може допомогти Вам зупинити автомобіль в найкоротші терміни у разі необхідності.
  3. Підтримуйте гальмівну систему у хорошому стані, регулярно перевіряючи стан гальмівних колодок та дисків. Це допоможе уникнути можливих проблем та зберегти безпеку на дорозі.
  4. Якщо Ви не впевнені в стані гальмівної системи, завжди звертайтеся до кваліфікованих фахівців для діагностики та ремонту. Вони зможуть виявити будь-які проблеми та вчасно їх виправити.

 

 

АЦ "Запоріжжя-АВТО" надає послуги досвідчених майстрів різної спеціалізації. Ми залюбки здійснимо підбір оптимальних колодок та дисків, швидко та якісно встановимо нові та проконсультуємо Вас в разі виникнення будь-яких питань. Наш сервіс знаходиться в місті Запоріжжя на вул. Чубанова, 3-б. За попередньою консультацією телефонуйте за номерами:  

  • +38 (061) 227 07 77
  • +38 (067) 550 82 82
  • +38 (067) 550 82 90
  • +38 (067) 550 82 91