Шиномонтаж Запоріжжя-АВТО

Професійний шиномонтаж є необхідною послугою для кожного власника авто. Цей процес включає в себе монтаж і демонтаж шин на легкових або вантажних транспортних засобах, а також 3D-балансування, сезонну заміну шин,  накачування коліс,  діагностику зносу шин і діагностику стану дисків.

Шиномонтаж має бути виконаний з дотриманням всіх вимог і правил. Процес шиномонтажу може складатись з багатьох різних етапів, таких як визначення причин зносу покришок, правильне зняття та установка шин на диск, а також проведення ремонтних робіт, якщо це необхідно.

 

 

Як обрати найкращий сервісний центр для проведення шиномонтажу?

Успіх автосервісу нерозривно пов'язаний із рівнем професіоналізму його фахівців. У АЦ "Запоріжжя-АВТО" велика увага приділяється навчанню та розвитку персоналу, щоб забезпечити необхідні знання та навички. Людський фактор має величезне значення в цій сфері, оскільки навіть найдрібніша помилка під час ремонту автомобіля може мати серйозні наслідки.

 

Які послуги надає "Запоріжжя-АВТО"?

Ми спеціалізуємось на широкому спектрі послуг, пов'язаних з ремонтом шин та коліс. Один з найпопулярніших запитів від наших замовників – перевзування” авто. Зазвичай цю послугу замовляють для заміни покришок навесні та восени. Але ми проводимо заміну шин й у інших випадках: заміна старих шин на нові, пошкодження гуми внаслідок наїзду на скло або цвях, поява шишок на гумі і т. д.

Ще одна популярна послуга серед наших постійних клієнтів, – зберігання шин протягом певного періоду. Додаткова послуга зберігання шин – це зручно, комфортно і дуже раціонально. Лише уявіть, скільки місця на власному балконі або в гаражі можна звільнити, здавши покришки на зберігання в спеціально облаштоване приміщення.

Оперативність та якість заміни шин залежать від багатьох факторів, один з яких – ретельна підготовка до подальшого ремонту, тобто мийка коліс. Чисті та сухі колеса допоможуть майстру швидше знайти погрішності на поверхні та таким чином зекономити Ваш час.

Іншою дуже популярною послугою є балансування коліс, яке дозволяє правильно розподіляти навантаження на колеса під час руху автомобіля по дорозі.

Накачування коліс – послуга, котра дозволяє оперативно повернути нормальний тиск в шинах. Накачування покришок до необхідного рівня триває кілька хвилин, і Ваше авто знову готове до тривалих поїздок.

Процес відновлення шин – це складний комплекс робіт, який ми виконуємо після ретельного аналізу причин зносу покришок. Наші кваліфіковані майстри можуть швидко та ефективно виправити проколи, порізи та інші дефекти всього за кілька хвилин. Сучасна діагностика дозволяє точно визначити місце ураження покришки. Для усунення незначних дефектів ми переважно використовуємо латки зі спеціальної нагрівальної суміші. Наприклад, для незначних уражень використовуємо каучук, який при нагріванні стає пластичним і дуже міцним.

 

Автосервісний центр "Запоріжжя-АВТО" гарантує своїм клієнтам наступні переваги:

  • надання послуг на новому та професійному обладнанні;
  • чітке дотримання температурного режиму при зберіганні шин;
  • бездоганна репутація;
  • професійні техніки.

 

 

Отже, професійний шиномонтаж є необхідною послугою, яка гарантує безпеку та комфорт при водінні автомобіля. Для досягнення кращих результатів важливо довіряти своє авто лише досвідченим фахівцям, які знають свою роботу та володіють необхідними знаннями та обладнанням. Ми із задоволенням виконаємо для Вас комплекс робіт і гарануємо, що результат Вас повністю задовольнить. Наша адреса в м. Запоріжжя: вул. Чубанова, 3-б.