Розвал-сходження 3D Запоріжжя-АВТО

У сервісному центрі "Запоріжжя-АВТО" висококваліфіковані майстри пропонують послуги з регулювання кутів установки передніх і задніх коліс для будь-якого транспортного засобу. Встановлення правильних кутів коліс є запорукою впевненого руху автомобіля та безпеки водія на дорозі. Наші фахівці виконають розвал-сходження та налаштують кути установки коліс відповідно до вимог виробника автомобіля. Це допоможе уникнути деформації шин, запобігти надмірному зношуванню їхньої поверхні та гарантує безпеку та комфорт під час керування автомобілем. Крім того, наші експерти з радістю дадуть Вам кваліфіковану консультацію з будь-яких інших питань. Якщо Вам потрібна допомога з регулюванням кутів положення коліс, звертайтеся до АЦ "Запоріжжя-АВТО".

 

 

Як часто звертатися в автомайстерню? 

Колектив автосервісного центру "Запоріжжя-АВТО" радить періодично перевіряти автомобіль на предмет появи тих чи інших проблем з його системами та деталями. Діагностику варто робити не рідше, ніж кожні 15-30 тисяч кілометрів шляху. Власникам нових авто ми рекомендуємо відвідати наш центр вже після 5 тис. кілометрів пробігу. Нові деталі поступово притираються під час руху, тому кут коліс трохи регулюється самостійно під час їзди. Але, звичайно, щоб досягти ідеального значення, налаштування повинен виконати фахівець.

Також ми рекомендуємо відвідати наш центр для налаштування коліс під час сезонної заміни покришок, проходження ТО після аварій, у випадку наїздів на яму, бордюр і т. д.

 

Діагностика в форматі 3D 

Новий метод у сфері технічного обслуговування авто, який називається розвал-сходження 3D, проводиться на новітньому обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Майстрам більше не доводиться робити спеціальні вимірювання та обчислення вручну, тепер завдяки сучасним програмам цей процес швидкий і високоточний. 

У центрі обслуговування "Запоріжжя-АВТО" використовуються сучасні стенди, які дозволяють проводити діагностику транспортного засобу за допомогою спеціальних точок на колесах та створення тривимірної моделі автомобіля. Дані, які ми отримуємо з цих стендів, ми ретельно аналізуємо та порівнюємо з тими, які вказав у своїх методичках завод-виробник. Якщо будуть виявлені навіть маленькі недоліки, наші фахівці запропонують коригування геометрії шасі та проведуть необхідні ремонтні роботи.

 

 

Наш автоцентр знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чубанова, 3-б. Будьте уважними на дорозі та не зволікайте із зверненням до нашої професійної команди.