Протачування дисків Запоріжжя-АВТО

Якщо виникають будь-які проблеми з гальмівними дисками, звертайтесь в автосервісний центр "Запоріжжя-АВТО", який знаходиться в Запоріжжі за адресою: вул. Чубанова, 3-б. Ми готові допомогти Вам вирішити проблему з гальмівною системою вчасно та професійно.

 

 

Як працює гальмівна система?

Гальмівна система транспортного засобу складається з гальмівних дисків та колодок, які спільно здійснюють сповільнення руху. Під час натискання на гальмівну педаль кінетична енергія перетворюється на теплову, а колодки притискаються до диска, щоб зупинити рух колеса.

Для забезпечення оптимальної ефективності гальмівної системи диски мають спеціальну вентиляційну систему, яка забезпечує їх швидке охолодження та очищення. Протягом руху диски та колодки "підлаштовуються" один до одного, що призводить до шліфування в процесі їзди. Тому рекомендується гальмувати плавно та повільно протягом перших кількох місяців після придбання нового автомобіля або повної заміни гальмівної системи – для запобігання надмірному зносу дисків та колодок.

 

Причини виходу з ладу колодок та дисків 

Занадто інтенсивне тертя може спричинити перевантаження металевої поверхні гальмівного диска, що призведе до його поступового стоншення та нерівномірного зносу, а в результаті – до погіршення функціональних властивостей. 

Регулярний огляд та обслуговування гальмівних колодок та дисків є необхідним для забезпечення ефективної та безпечної роботи гальмівної системи. Якщо виявлено будь-які пошкодження, слід негайно вжити заходів щодо їх діагностики, ремонту або заміни. Проточування дисків може відкласти повну заміну системи, але у майбутньому все ж необхідно буде замінити всі компоненти для забезпечення безпеки на дорозі. Важливо також пам'ятати, що гальмівні системи потребують регулярного обслуговування, включаючи заміну гальмівної рідини та перевірку гідравлічних ліній, щоб забезпечити їх безперебійну роботу та надійність на дорозі.

 

Чому можуть відмовити гальма?

Негативний вплив на всі системи автомобіля може мати постійне прискорення, гальмування на великій швидкості, проїзд по вибоїнах та калюжах. Екстрене гальмування може призвести до підвищення температури металевих дисків до 450 градусів. Якщо такий гарячий метал потрапить в холодну калюжу або на купу снігу, різке охолодження може призвести до теплової деформації гальмівних дисків. На металі з'являться іржа, нерівності, сколи та інші серйозні ураження. Це може призвести до проблем з гальмами, що викликані бічним биттям.

 

Список можливих проблем гальмівної системи:

  • вібрація та ривки під час гальмування;
  • свистіння або інші неприродні звуки під час роботи гальм;
  • надмірний опір педалі гальма;
  • блокування гальм навіть при легкому натисканні на педаль;
  • нерівномірний знос дисків;
  • шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.

 

 

Як допоможуть фахівці компанії "Запоріжжя-АВТО"?

Наші спеціалісти виконують процедуру, під час якої з поверхні диска видаляються кілька мікронів металу, щоб виправити нерівності та видалити канавки. Після цього поверхню диска шліфують до блиску. 

Ми розуміємо, що гальма є найважливішою складовою безпечної їзди, тому забезпечуємо високу якість та надійність роботи гальмівної системи. Ми встановлюємо сертифіковані диски та колодки, які ідеально підходять один до одного, щоб забезпечити найкращу ефективність гальмування. Якщо у Вас є потреба у заміні цих компонентів, ми з задоволенням допоможемо в цьому питанні.