Обслуговування КПП Запоріжжя-АВТО

Коробка передач є невід'ємною складовою трансмісії автомобіля, яка допомагає передавати потужність від двигуна внутрішнього згоряння до коліс. Різні типи коробок передач мають свій діапазон частоти крутного моменту.

 

 

Коробка передач автомобіля повинна відповідати таким вимогам:

  • забезпечення високих показників тягово-швидкісних характеристик автомобіля;
  • легкість та зручність управління;
  • високий коефіцієнт корисної дії;
  • низький рівень шуму під час роботи;
  • надійність;
  • компактні розміри.

 

Типи та відмінності коробок передач

Можна виділити три основні типи коробок передач: ступінчасті, безступінчасті та комбіновані, кожен з яких має свої особливості та переваги. Ступінчастий тип коробки передач є традиційним варіантом (механічна коробка передач), який керується вручну. До цього типу відноситься й система “робот”, котра також використовує механічний тип керування, але є більш простою в управлінні та більш сучасною.

Безступінчастий тип коробки (варіатор) має чотири режими перемикання передач і дві педалі, що дуже нагадує автоматичну коробку передач. Варіатори зазвичай встановлюють на компактні малолітражні автомобілі. 

Комбінований тип коробки передач має автоматичну систему перемикання швидкостей, в якій зчеплення здійснюється за допомогою гідротрансформатора. Сучасні автоматичні коробки передач можуть мати до восьми швидкостей та забезпечують плавне перемикання передач і високу надійність системи. Однак їх слід обережно експлуатувати на грунтовках через можливість перегріву та ризик поломок.

 

Ремонт, заміна та обслуговування КПП в АЦ “Запоріжжя-АВТО”

Для того щоб забезпечити найкращу роботу коробки передач, необхідно своєчасно проводити її технічне обслуговування. Рекомендується ретельно перевіряти рівень мастила, що дозволить оцінити стан системи та попередити можливі збої в роботі під час руху.

Одним з ключових факторів для забезпечення ефективної роботи коробки передач є регулярна заміна мастила в КПП. Відпрацьоване мастило може забруднити місткість, тому перед заміною його необхідно вилити та ретельно очистити коробку. Найкращим варіантом для цієї процедури є мінеральна олива, оскільки вона забезпечує не тільки якісне очищення внутрішньої поверхні, але і зменшує ризик подальшого забруднення.

 

 

Наша команда з радістю допоможе Вам вибрати найкращу марку та тип мастила для Вашого автомобіля. Ми здійснюємо ремонт коробок передач на професійному обладнанні, а наші майстри пройшли необхідне навчання для проведення таких робіт. Чекаємо на Вас за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чубанова, 3-б. Телефонуйте з будь-яких питань: +38 (067) 550 82 82.