Діагностика Запоріжжя-АВТО

Автосервісний центр "Запоріжжя-АВТО" пропонує професійну діагностику автомобілів з використанням передової електроніки. Новітні системи в транспортних засобах дозволяють водіям самостійно контролювати стан своїх автомобілів та вчасно звертатися до фахівців для діагностики та проведення ремонтних робіт будь-якої складності.

 

 

Як проходить професійна діагностика авто?

АЦ "Запоріжжя-АВТО" забезпечує професійний та якісний підхід до кожного клієнта і швидке виявлення та усунення будь-яких проблем з автомобілем. Ми проводимо комплексну діагностику автомобіля, яка передбачає перевірку систем авто та всіх його важливих компонентів, таких як двигун, коробка передач, гальмівна система, підвіска, оптика, електрообладнання та системи безпеки. 

Кожен автомобіль має спеціальний роз'єм для з'єднання з комп'ютером та різними приладами, такими як сканери, стенди та портативні зчитувачі. Завдяки використанню спеціалізованого програмного забезпечення можна легко виявити та розшифрувати будь-які несправності. Після діагностики власник автомобіля приймає рішення про вибір оптимальних способів відновлення та ремонту автомобіля.

 

Навіщо потрібен чек-лист авто та що може виявити діагностика?

Виконується автодіагностика на сучасному обладнанні, тож вона допомагає чітко з'ясувати, які системи автомобіля працюють в нормальному режимі, а які зазнали уражень. Вона дає можливість оцінити поточний технічний стан машини, виявити причини несправностей, кількість помилок та розрахувати методи профілактичних заходів.

Бортові системи автомобіля мають опцію самодіагностики, яка інформує водія про можливі несправності. Але вони не завжди можуть виявити значні ризики або ж інколи помилково оцінюють серйозні ураження як незначні. Під час діагностики спеціалізована програма аналізує роботу бортової системи, а також важливих агрегатів та вузлів машини, фіксує зміни в їхній дії, обробляє та видаляє коди можливих помилок.

 

Комп'ютерна діагностика включає в себе наступні завдання:

  • виявлення явних та прихованих несправностей, таких як нестабільна робота двигуна, втрата потужності, нерівномірний або збільшений розхід палива;
  • оцінка технічного стану електронних систем;
  • оцінка працездатності бортової системи.

 

Для проведення огляду автомобіля ми використовуємо професійне обладнання, таке як:

  • дилерський сканер – призначений для технічного обслуговування автомобілів певних марок, обладнаний відповідними програмами для діагностики. Надає повну розшифровку поломки, визначає її причини та пропонує варіанти корекції;
  • мультибрендовий сканер – універсальний діагностичний прилад, придатний для роботи з автомобілями всіх марок;
  • портативний сканер – виявляє та видаляє коди помилок, визначає локалізацію ураження;
  • існують також спеціальні діагностичні пристрої для вантажних автомобілів, мотоциклів та спецтехніки. 

 

 

Оскільки в ході діагностики перевіряються абсолютно всі системи авто, це може займати від 15 хвилин до 1,5 години – в залежності від конкретного випадку. Команда “Запоріжжя-АВТО” зробить все можливе, аби якнайшвидше виявити та виправити всі помилки у Вашому авто та повернути йому первинні характеристики. Наш автосервісний центр знаходиться за адресою: Запоріжжя, вул. Чубанова, 3-б.