АвтоТАК

АвтоТак: ФІНАНСУВАННЯ НОВИХ АВТОМОБІЛІВ

 
ФІНАНСУВАННЯ НОВИХ АВТОМОБІЛІВ

 

АвтоТак – програма придбання автомобілів шляхом адміністрування фінансових активів у групах - спільний проект ТОВ «АВТО ПРОСТО» та Корпорації «УкрАВТО» - найпотужнішого національного автовиробника й дистриб`ютора.  

 

ТОВ «АВТО ПРОСТО» - перша компанія, яка ще у 2013 році отримала державну ліцензію на провадження  діяльності з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах. 

 

Ця програма надає можливість придбати новий автомобіль, виплачуючи його вартість невеликими щомісячними внесками.

 

Світовий досвід - програми придбання у групах користуються попитом у світі понад 40 років та мають позитивні відгуки, що доводить їх необхідність та популярність.

 

Досвід в Україні - в українському автомобільному секторі програми придбання автомобілів у групах представлені з 1998 року.

 

Суть програми полягає в наступному. Формуються групи учасників, які бажають придбати автомобіль, сплачують щомісячні платежі, за рахунок яких придбаваються автомобілі та розподіляються серед учасників групи. Таким чином, кожний учасник групи почергово отримує свій автомобіль. Отримавши авто, учасник продовжує сплачувати щомісячні платежі до повного розрахунку.

Розумне планування купівлі автомобіля за допомогою такої системи дійсно перетворює для багатьох, здавалося б, нездійсненну мрію в реальність і комфорт повсякденного життя.

 

Умови та переваги програми «АвтоТак» (www.autotak.com.ua) 

  • Платіж за авто - від 2353,79 грн/міс (ZAZ Sens)*
  • Лише 0,5% на місяць у грн (щомісячна винагорода за послуги ТОВ «АВТО ПРОСТО»)
  • Вигідні умови при достроковій виплаті
  • Термін сплати - до 10 років

Модель

Винагорода* за послуги,
пов`язані зі включенням
договору до системи
та формуванням групи
у т.ч. ПДВ, грн

Періодичний*
платіж, грн

ЗАЗ Sens

8 486,40

2 353,79

Chery Tiggo 16 972,80 4 707,60

Opel Astra J 

24 610,03

6 825,87

Chevrolet Aveo

17 517,12

4 858,57

Chevrolet Cruze

21 939,84

6 085,26

Chevrolet Tracker

22 081,44

6 124,52

KIA Rio

17 052,00

4 729,57

KIA Cee’d

23 486,88

6 514,35

KIA Sportage

29 956,32

8 308,71

KIA Niro 33 280,80 9 230,80

 

*Платежі розраховані згідно з ціною, встановленою Постачальником станом на 31.10.2017 року. Щомісячний платіж включає в себе оплату автомобіля (періодичний платіж) та щомісячну винагороду за послуги. Винагорода за послуги, пов’язані зі включенням договору до системи та формування групи  не є оплатою за автомобіль. Подробиці в салонах АвтоТак.

 

ЯКІ АВТОМОБІЛІ можна придбати за системою «АвтоТак» (www.autotak.com.ua/cars.htm)

  • OPEL, KIA, Chevrolet, ZAZ, Chery та інші, що представлені в мережі Корпорації «УкрАВТО»

ЯК стати учасником АвтоТак (ТОВ «АВТО ПРОСТО»)

  • підписати договір, маючи при собі паспорт і ІПН – для фізичних осіб. Для юридичних осіб – установчі документи

ДЕ можна укласти договір на придбання автомобіля за системою «АвтоТак»

(www.autotak.com.ua/wherebuy.htm)

 

Мережа налічує 55 салонів у 29 містах України.

  • В автосалонах офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО»
  • У торговельних центрах

 

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ на вересень-листопад 2017

   

Для клієнтів, які укладають договір в період із 01 вересня 2017 року по 30 листопада 2017 року включно надається право на отримання однієї зі спеціальних пропозицій* від  ТОВ «АВТО ПРОСТО» після одержання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак» (далі Автомобіль):

Автомобіль):

1) Розбірний гараж для автомобіля у подарунок.*

2) Право отримати страхування Автомобіля у подарунок*. За умовами акції страхування Автомобіля здійснюється на 6 (шість) місяців по типу повного КАСКО. Страхування здійснюється в страховій компанії за вибором ТОВ «АВТО ПРОСТО».

3) Реєстрація Автомобіля в сервісних центрах МВС України у подарунок.*

Отримання однієї зі спеціальних пропозицій згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення від Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 2 (двох) календарних місяців після отримання Автомобіля за системою «АвтоТак» разом з оригіналами документів, що підтверджують придбання розбірного гаражу, або реєстрацію Автомобіля в сервісних центрах МВС України та за умови належного виконання платіжних зобов’язань. В разі прострочення виконання платіжних зобов’язань Учасником або після спливу вказаного строку письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються та не надаються.

 

*Під спеціальною пропозицією/подарунком мається на увазі:

• відшкодування витрачених коштів на реєстрацію Автомобіля в сервісних центрах МВС України. Сума коштів, що відшкодовується, не може перевищувати 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка була повідомлена Постачальником на день надання Права на отримання Автомобіля. В разі, якщо вартість реєстрації Автомобіля в сервісних центрах МВС України виявиться меншою, ніж 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від Ціни Автомобіля, різниця відшкодуванню не підлягає.

• оплата страхового платежу за договором страхування Автомобіля (отриманого за системою АвтоТак) по типу повного КАСКО строком на 6 (шість) місяців в страховій компанії обраній, Товариством.

• відшкодування коштів, витрачених на придбання розбірного гаражу. Сума коштів, що відшкодовується не може перевищувати суми 2 (двох) Періодичних платежів за автомобіль, зазначений в Додатку №1 до Договору, розрахованих на день надання Права на отримання Автомобіля. В разі, якщо вартість розбірного гаражу для автомобіля виявиться більшою або меншою, ніж 2 (два) Періодичних платежі за Автомобіль, різниця не підлягає поверненню/ відшкодуванню Учаснику.

Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків на Графік внесків згідно з Договором про адміністрування. Відшкодування коштів здійснюється на підставі оригіналів документів, передбачених законодавством, які підтверджують сплату згідно з чинним законодавством платежів при реєстрації Автомобіля в сервісних центрах МВС України, або придбання розбірного гаражу для авто. Податки підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України. Право скористатися умовами акції, викладеними вище, поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період з 01 вересня 2017 р. по 30 листопада 2017 р. включно. Дійсним вважається тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак та/або на сайті: www.autotak.com.ua

 

Заощаджуйте та насолоджуйтеся усіма перевагами власників нових автомобілів!

 

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи АвтоТак та формування групи і передачу авто – по 3,6% з ПДВ від ціни авто.

 

Подробиці та умови акції на сайті.

 

До Ваших послуг діє гаряча лінія

0 800 500 348

(Усі дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України БЕЗКОШТОВНІ)

 

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті

(діяльність, вибір автомобілів, салони, відгуки) 

 

www.autotak.com.ua

 

На сьогодні вже близько 46 000 українських громадян приєдналися до системи «АвтоТак».

 

ТОВ «АВТО ПРОСТО», безстрокова Ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг. 

 

 

 

1) Розбірний гараж для автомобіля у подарунок.*

2) Право отримати страхування Автомобіля у подарунок*. За умовами акції страхування Автомобіля здійснюється на 6 (шість) місяців по типу повного КАСКО. Страхування здійснюється в страховій компанії за вибором ТОВ «АВТО ПРОСТО».

3) Реєстрація Автомобіля в сервісних центрах МВС України у подарунок.*