Про компанію

ТОВ "Запоріжжя-Авто" – структурний підрозділ корпорації "УкрАВТО", являється найбільшим мультибрендовим автоцентром в м. Запоріжжя і Запорізької області і входить в десятку найкрупніших автомобільних компаній України.

видео

 Її філії знаходяться в самих транзитних містах області – Василівці, Мелітополі і Бердянську.

«Запоріжжя-Авто» включає 11 торго-сервісніх підрозділів, до складу яких входять автосалони, СТО, магазини запчастин і аксесуарів, в яких працюють більше 100 чоловік. Всі центри розташовані на основних магістралях міста і області або в безпосередній близькості до них, що створює зручність, як для постійних клієнтів компанії, так і для транзитних водіїв.

У товарному асортименті «Запоріжжя-Авто» представлені автомобілі 9-ти крупних марок Європи, Америки і Азії серед яких – KIA, Chevrolet, ЗАЗ, Chery. 

Побудовані за принципом комплексного обслуговування автоцентри «Запоріжжя-Авто», як правило, включають автосалон, СТО, магазин запасних частин, матеріалів і аксесуарів, демонстраційний майданчик і стоянку для автомобілів клієнтів.

У кожному автосалоні «Запоріжжя-Авто» представлені типові представники марок і інформація про основні технічні характеристики автомобілів і ціни, а кваліфіковані продавці дадуть вичерпні відповіді на питання клієнтів і ознайомлять з конкретною моделлю, допоможуть підібрати відповідну модель і комплектацію. Автосалони компанії виконують широкий перелік послуг полегшуючі придбання і підготовку автомобіля до експлуатації – від підбору кольору, до здобуття гос. номерів, від підбору аксесуарів до установки сигналізації і антикорозійної обробки. 

На підприємстві «Запоріжжя-Авто» завжди ради клієнтові і роблять все для того, щоб виконати всі його бажання, пов'язані з покупкою нового автомобіля та обслуговуванням як в гарантійний так і післягарантійний період експлуатації автомобіля.